Bikeasy.pl

Uchwyty samochodowe na telefon

Współczesne smartfony z powodzeniem można określić mianem miniaturowych komputerów. Wydajne i funkcjonalne zapewniają nam rozrywkę, przydają się w pracy i mają mnóstwo praktycznych zastosowań. Przydają się bardzo również kierowcom. Obecnie w zasadzie każdy telefon komórkowy jest wyposażony w moduł GPS, a do tego mamy dostęp do całkowicie darmowych map. Efekt jest oczywisty – smartfon często spełnia w aucie rolę urządzenia nawigacyjnego. Jeśli Ty też korzystasz z tej funkcji, powinieneś zaopatrzyć się w odpowiedni, samochodowy uchwyt do telefonu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz solidne uchwyty samochodowe na telefon. Wysoka jakość wykonania, prostota obsługi i przystępna cena – na to możesz liczyć w Bikeasy.

Wyświetlanie jednego wyniku

Dlaczego warto korzystać z samochodowych uchwytów do telefonu?

Jeśli często używasz smartfona w aucie, jest wiele powodów, dla których powinieneś zaopatrzyć się w uchwyt samochodowy do smartfona. Niewątpliwie najważniejszym z nich jest bezpieczeństwo. Trzymanie telefonu w rękach czy na kolanach to najgorsze, co możesz zrobić. Z kolei próby ustawiania go w różnych zakamarkach deski rozdzielczej pojazdu często kończą się upadkiem sprzętu podczas hamowania czy pokonywania zakrętu. Uchwyt na telefon do samochodu pozwoli Ci na jego pewne zamocowanie.

Oprócz tego używanie odpowiednio zamocowanego smartfona jest bardzo wygodne. Jeśli uchwyt jest solidny i stabilny, telefon nie będzie nadmiernie drgał w czasie jazdy. Oczywiście istotne jest to, żeby akcesorium było odpowiednio dopasowane do wielkości Twojej komórki. Do tego w żaden sposób nie powinno zasłaniać ekranu oraz złącza do podłączenia ładowarki.

Na co zwrócić uwagę, kupując uchwyty samochodowe na telefon?

Chcesz, aby korzystanie z uchwytu do telefonu było maksymalnie wygodne? Postaw na akcesorium z odpowiednio przemyślanym systemem mocowania smartfona. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze uchwyty samochodowe do telefonu i nie tylko. Wystarczy tylko wsunąć telefon, aby pewnie zamontować go na uchwycie. Równie proste jest wyciąganie urządzenia, dlatego korzystanie z naszych uchwytów jest szczególnie przyjemne.

Kolejna istotna kwestia to sposób montażu uchwytu w samochodzie. Często wykorzystuje się w tym celu klasyczne przyssawki, które niestety nierzadko okazują się nieskuteczne. Wystarczy lekko zabrudzona szyba, aby akcesorium dość szybko się od niej odkleiło. Sprzyjają temu również duże zmiany temperatury, szczególnie zimą oraz latem w czasie dużych upałów. Alternatywą są taśmy samoprzylepne, które niestety również sprawiają wiele problemów.

Polecane uchwyty samochodowe

Co w takim razie polecamy? Prosty i pewny montaż w kratce nawiewu auta! Taki uchwyt do telefonu szybko zainstalujesz w aucie, a dzięki regulacji jego nachylenia ustawisz tak, aby ekran telefonu zawsze był skierowany w Twoją stronę.

Na koniec pamiętaj o tym, żeby zwrócić uwagę na jakość zastosowanych materiałów. Uchwyt samochodowy do telefonu musi być bardzo solidny, odporny na wstrząsy, zmiany temperatury oraz spory ciężar współczesnych smartfonów.

Już teraz skorzystaj z naszej oferty, w której znajdziesz właśnie takie najlepsze, niezawodne i wyjątkowo funkcjonalne uchwyty. Świetnie zaprojektowane samochodowe uchwyty na telefon sprawią, że korzystanie ze smartfona w aucie będzie czystą przyjemnością!

Wybierz nowoczesny i funkcjonalny uchwyt samochodowy do telefonu komórkowego

Chcesz, aby uchwyt na telefon do samochodu sprostał wszystkim Twoim oczekiwaniom? Jeśli używasz smartfona w aucie np. do wyznaczania trasy, nie może być miejsca na żadne kompromisy. Mocowanie urządzenia powinno być solidne, aby nic nie rozpraszało Cię w trakcie prowadzenia auta.

Oprócz tego, jeśli chcesz, aby uchwyt na komórkę w Twoim aucie był funkcjonalny, zwróć uwagę na:

  • konstrukcję pozwalającą podłączyć ładowarkę – upewnij się, że po włożeniu do uchwytu telefonu będziesz mógł go jednocześnie ładować,
  • maksymalny rozstaw ramion – najlepiej zmierz szerokość swojego smartfona i upewnij się, że bez problemu zmieści się do uchwytu. Pamiętaj, że nie może być zarówno za duży, jak i za mały, jeśli chcesz, aby się pewnie trzymał,
  • mechanizm regulacji kąta nachylenia uchwytu – uchwytu nie montuje się bezpośrednio przed oczami, aby nie zasłaniać sobie widoku na drogę; Z tego powodu upewnij się, że wybrane przez Ciebie akcesorium ma szeroki zakres regulacji kąta nachylenia, zarówno w osi pionowej, jak i poziomej.

Oczywiście korzystając już z uchwytu samochodowego na telefon, upewnij się, że dobrze go zamocowałeś. Ewentualne błędy mogą spowodować, że w czasie pokonywania ostrego zakrętu czy podczas jazdy po nierównościach może po prostu odpaść. Grozi to uszkodzeniem telefonu, ale przede wszystkim stwarza ogromne zagrożenie. Skupiając się na telefonie i szukając go gdzieś pod nogami, możesz doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze!

Na szczęście w przypadku wyboru dostępnych w naszej ofercie uchwytów samochodowych nie musisz się tego obawiać. To solidne i świetnie zaprojektowane akcesoria, które pewnie trzymają się po zamocowaniu w aucie.

Komu się przyda uchwyt samochodowy na telefon?

Zastanawiasz się, czy jest to akcesorium, które może Ci się do czegoś przydać? Jeśli nawet sporadycznie używasz w aucie telefonu do nawigowania, to z pewnością tak! Uchwyt pozwala także na swobodne prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym. Pamiętaj, że korzystanie z telefonu w czasie jazdy jest zabronione. Robiąc to, narażasz się na mandat, ale przede wszystkim stwarzasz zagrożenie na drodze. Mając smartfona stabilnie zamocowanego w uchwycie, możesz spokojnie z niego korzystać i prowadzić ważne rozmowy, na przykład biznesowe.

Oczywiście sprzęt ten jest podstawowym wyposażeniem samochodów prowadzonych przez zawodowych kierowców. Jesteś taksówkarzem, kierowcą ciężarówki, kurierem albo przedstawicielem handlowym? To tylko przykłady zawodów, w których uchwyt samochodowy na telefon ma ogromne zastosowanie. Ułatwiają pracę, a do tego w odpowiedni sposób zabezpieczają smartfona przed uszkodzeniem.

Najlepsze uniwersalne uchwyty samochodowe na telefon

Jak widzisz, samochodowy uchwyt na telefon to bardzo funkcjonalne akcesorium, które przyda się w aucie praktycznie każdego kierowcy. Jeśli chcesz je zamówić, skorzystaj z naszej oferty! Proponujemy najlepsze na rynku akcesoria tego typu, solidne i proste w obsłudze. Sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach i gwarantujemy najwyższą jakość. Zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś zamów do swojego auta nowoczesny uchwyt do smartfona. Lubisz nasze produkty i jeździsz rowerem? Sprawdź nasze uchwyty rowerowe na telefon.