Bikeasy.pl

Dlaczego warto kupić uchwyt rowerowy?

Wszystkie

Dużo jeździsz na rowerze i na każdą wycieczkę zabierasz ze sobą telefon? Nie ma w tym nic niezwykłego, gdyż potrzebujemy go dziś nie tylko do kontaktowania się z innymi, ale także m.in. nawigowania oraz monitorowania aktywności fizycznej. Jednak czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, w jaki sposób przewozisz smartfona? Po prostu w kieszeni spodni lub spodenek? Na pewno nie raz było to dla Ciebie bardzo niekomfortowe. Nie ukrywajmy, współczesne telefony są duże i trudno je zmieścić do małej kieszonki.

To może na specjalnym etui zakładanym na ramię? Rozwiązanie z pewnością lepsze, ale jak korzystać z takiego telefonu do nawigowania, skoro ekran nie znajduje się przed oczami? Wiele osób zabiera smartfona do małego plecaka, ale ponownie, powoduje to, że nie da się z niego korzystać, jako nawigacja. Co więcej, jeśli masz telefon przy sobie, zawsze istnieje ryzyko jego uszkodzenia podczas upadku. Co w takim razie zrobić? Najlepiej zaopatrzyć się w specjalny uchwyt rowerowy mocowany na kierownicy!

Uchwyt rowerowy - zalety

Sprawdź, dlaczego warto kupić uchwyt rowerowy na telefon.
Zalet jest wiele wiele, ale do najważniejszych należy zaliczyć:

bardzo wygodny dostęp do telefonu,
komfort korzystania ze smartfona,
bezpieczeństwo.

Wyjątkowo wygodny dostęp do smartfona

Masz telefon w kieszeni i chcesz sprawdzić, w którą stronę pojechać, aby kontynuować swoją wycieczkę rowerową? Musisz w takim razie zatrzymać się, wyciągnąć smartfona, uruchomić nawigację i sprawdzić swoją pozycję. Niewygodne, prawda? Uchwyty rowerowe na telefon ten problem rozwiązują. Telefon jest pod ręką i możesz z niego korzystać zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Co ważne, proste czynności spokojnie wykonasz bez zatrzymywania się i zsiadania z roweru.

Bardzo komfortowe użytkowanie telefonu

Telefon znajduje się bezpośrednio przed Twoimi oczami. Uchwyt mocujesz na kierownicy lub jej mostku, a następnie do niego podczepiasz smartfona. Kąt nachylenia zaczepu możesz swobodnie regulować, a więc ekran zawsze będzie przed Twoimi oczami!

Jednak sam dostęp do wyświetlacza to nie wszystko. Telefon masz przed sobą, stabilnie zamocowany na kierownicy, a więc zyskujesz swobodny dostęp do jego funkcji. Choć zdecydowanie odradzamy np. pisanie wiadomości podczas jazdy, tak możesz wygodnie np. powiększyć sobie trasę w nawigacji GPS czy sprawdzić, gdzie droga będzie Cię kierowała w najbliższym czasie.

Bezpieczeństwo

Brak uchwytu rowerowego na telefon stwarza duże zagrożenie dla bezpieczeństwa rowerzysty. Trzymasz swoje urządzenie w kieszeni? Na pewno nie raz zdarzyło Ci się je pośpiesznie wyciągać, gdy usłyszałeś powiadomienie o przychodzącej wiadomości. Skupiając się na tej czynności, tracisz swoją czujność związaną z prowadzeniem roweru, co może doprowadzić do groźnych sytuacji.

Pamiętaj również o tym, że w czasie próby wyciągania smartfona zawsze możesz przypadkowo wypuścić go z ręki. Choć Tobie nic się nie stanie, tak urządzenie może się nadawać już tylko do utylizacji.  Do tego przewożenie telefonu w kieszeni oznacza, że ryzykujesz jego uszkodzeniem w momencie, gdy przewrócisz się na rowerze. Nie oszukujmy się, zapewne każdemu rowerzyście przydarzyła się przygoda z mniejszą lub większą wywrotką.

Uchwyt na rower do telefonu całkowicie eliminuje te problemy. Smartfon jest pewnie w nim zamocowany, co ogranicza ryzyko uszkodzenia przy przewróceniu się. Do tego zyskujesz wygodny dostęp do urządzenia. Możesz zawsze spojrzeć na ekran, bez szukania go w kieszeni, i np. odczytać przychodzącą wiadomość.

Dlaczego warto kupić uchwyt na telefon do roweru? – podsumowanie

Czas na krótkie podsumowanie i zebranie wszystkich powyższych zalet związanych z posiadaniem uchwytu na smartfona w jedną całość. Inwestując w takie akcesorium, a pamiętaj, że jest ono bardzo niedrogie, zyskujesz przede wszystkim:

wygodny dostęp do telefonu,
bezpieczne miejsce do trzymania smartfona,
komfort korzystania z nawigacji GPS,
możliwość monitorowania np. akcji serca i spalonych kalorii z poziomu aplikacji mobilnej,
bezpieczeństwo związane z użytkowaniem telefonu na rowerze,
możliwość nagrywania materiałów video ze swoich wycieczek rowerowych,
wygodę użytkowania telefonu, gdy wykorzystujesz go do odtwarzania muzyki.

Przekonałeś się, że rowerowy uchwyt na smartfona jest akcesorium, które bardzo przyda Ci się podczas wielu wycieczek na rowerze? W takim razie nie czekaj i już dziś zamów taki produkt. Najlepsze modele znajdziesz w naszym sklepie internetowym – zapoznaj się z ofertą i zrób zakupy już dziś. Mamy nowoczesne, bardzo funkcjonalne i solidne uchwyty, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. To akcesoria uniwersalne, które będą pasowały do większości telefonów i rowerów.

Solidne uchwyty do roweru na telefon marki Bikeasy

Przekonałeś się, że rowerowy uchwyt na smartfona jest akcesorium, które bardzo przyda Ci się podczas wielu wycieczek na rowerze? W takim razie nie czekaj i już dziś zamów taki produkt. Najlepsze modele znajdziesz w naszym sklepie internetowym – zapoznaj się z ofertą i zrób zakupy już dziś. Mamy nowoczesne, bardzo funkcjonalne i solidne uchwyty, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. To akcesoria uniwersalne, które będą pasowały do większości telefonów i rowerów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *